Razem z moją klasą 19 października obejrzałam przedstawienie ,,Teatralne ABC” z wielką uwagą. Spektakl był bardzo ekscytujący i ciekawy. Aktorzy mieli kolorowe stroje, dużo ciekawych elementów, takich jak np. gazety, plecaki, listy i skrzynie. Spektakl opowiadał o chłopcu, który nie wiedział, jak zachowywać się w teatrze. Dzięki magii chłopiec spotkał aktorów, którzy pokazali mu świat baśni i wartość ciężkiej pracy artysty. Chłopiec postanowił zagrać rolę Kaja, z ,,Królowej Śniegu”, ponieważ reżyser tego przedsięwzięcia był załamany i chciał odwołać spektakl, ale wszystko uratował nasz bohater. Poznał on wtedy prawdę o rzemiośle aktora i zrozumiał, że nie jest to łatwa praca. Sztuka bardzo mu się podobała i zachęcam wszystkich do jej oglądania! 

Pragnę zaprezentować ,,Teatralne ABC”. Obejrzeliśmy spektakl z wielką uwagą. Przedstawienie odbyło się 19 października o godzinie 11:30. Była to zabawa i pouczająca opowieść o urwisie, który za karę został uwięziony w teatrze, bo nie wiedział, jak się zachować. Dzięki magii bohater spotkał aktorów, którzy pokazali mu świat baśni i ukazali wartość sztuki artystycznej. Chłopak zrozumiał, że teatr rozwija empatię i warto kochać ludzi i ich szanować. Była to zachwycająca sztuka, bardzo mi się podobała. Zachęcam wszystkich do zobaczenia tej inscenizacji!  

19 października wybraliśmy się z klasą do kina na teatr pt. ,,Teatralne ABC”. Spektakl obejrzeliśmy z wielką uwagą. Teatr był zadziwiający i fantastyczny. Była to świetna opowieść o chłopcu, który został uwięziony za karę w teatrze, ponieważ nie wiedział , jak się zachować. Dzięki magii chłopiec spotkał aktorów, którzy pokazali mu świat baśni i teatru. Chłopak zrozumiał, że teatr rozwija wyobraźnię i uświadomił sobie, że warto kochać ludzi i ich szanować. Teatr nauczył chłopaka, żeby być posłusznym, dobrym i miłym człowiekiem.  

Spektakl bardzo mi się podobał. Serdecznie go polecam innym!  

(Uczennica klasy V)