Kochamy ich nie tylko za pyszne obiadki!!!

21 i 22 stycznia nie sposób o nich nie pamiętać! O kim mowa? Oczywiście o naszych kochanych babciach i dziadkach!!!

Są zawsze, kiedy ich potrzebujemy, zawsze znajdą dla nas dobre słowo. Jakże często rozpieszczają nas, nic nie oczekując w zamian. Czy można więc nie kochać naszych babć i dziadków?

Oczywiście, że nie!!!

Podobnego zdania są uczniowie z klasy Va!

Adam Cierniewski-Kozłowski mówi otwarcie, dlaczego kocha babcię.

Babcia gotuje pyszne obiadki – mówi uczeń. Opiekuje się mną i cieszy się z każdej mojej wizyty!

Również Adam Janoś kocha babcię i dziadka za przyrządzane przez nich smakowite obiady. Nie tylko jednak za to jestem im wdzięczny! – dodaje. Także za to, że przywożą i odwożą mnie do domu, gdy rodzice są zajęci pracą.

Z kolei Wojtek Sobczak wymienia kilka powodów dla których babcia jest mu tak bliska i ważna. Kocham babcię za to, że często otrzymuję od niej prezenty, za to że się mną opiekuje i poświęca mi czas. Oczywiście również za pyszne obiadki – wylicza chłopak.

Wojtek nie ukrywa także, że to dzięki babci został ministrantem i to właśnie ona sprawiła, że stał się osobą na wskroś wierzącą. I za to kocham Cię babciu – dodaje podekscytowany uczeń.

Za miłość swoim dziadkom wdzięczny jest również Sebastian Sobierajski. Także moi dziadkowie przyrządzają pyszne obiadki, ale także opiekują się mną i moim rodzeństwem, gdy zachodzi taka potrzeba – wylicza chłopak. A gdy jestem chory, to mnie odwiedzają i zaraz czuję się zdrowszy!

Swojej babci nie może też nachwalić się Tosia Relewicz. Moja babcia również gotuje smaczne obiadki – mówi dziewczyna. Opiekuje się mną , chodzi ze mną na zakupy, kupuje mi lody i słodycze. A co ważne, pozwala mi do późnej nocy oglądać to, co chcę! Jakby tego było mało, gdy mam gorszy dzień, bierze mnie na kolana i wówczas zapominam o wszystkich smutkach. Mam więc bardzo troskliwą babcię! – podsumowuje Tosia.

Szymon Kiszenia również wychwala babcię i dziadka za pyszne obiadki. Kocham ich jednak także za to, ze są bardzo mili – wyjaśnia uczeń. Zawsze czuję się w ich domu wyczekiwanym gościem!

I jak tu nie kochać babci i dziadka! Pamiętajmy o nich nie tylko w dniu ich święta. Bądźmy im wdzięczni za ich obecność i miłość każdego dnia, bo kto jak to, ale oni na to naprawdę zasługują!

Belfer